TAJEMSTVÍ K NAJDĚNÍ SKRYTÝCH POKLADŮ

Německá technologická společnost OKM umožnila tisícům zákazníků vynést na povrch miliony eur ve zlatě a pokladech.

⚠️ POZOR ⚠️

Během mnoha staletí zmizely miliony neobjevených skrytých pokladů. Odhadem 750 milionů eur v pokladu každý rok objevují profesionální lovci pokladů.

Začněte své dobrodružství profesionálního lovu pokladů a najděte skryté poklady s detektory OKM.

Staňte se úspěšným a profesionálním hledačem pokladů: prozkoumejte místní historii, vydejte se na dobrodružství v přírodě, objevte ztracené památky a najděte legendární zlaté truhly. To je fascinace profesionální honbou za pokladem!

Co je tedy OKM?

Německá technologická společnost OKM se od roku 1998 snaží dodávat nejlepší 3D detektory na světě profesionálním hledačům pokladů z celého světa.

Jejich patentovaná technologie 3D skenování je nejpřesnější na trhu a pomohla najít poklady zakopané až 25 metrů pod zemí.

Proč bych si měl vybrat detektory pokladů OKM?

HANDMADE IN GERMANY: Vyvinuto, navrženo, vyrobeno a vyrobeno v Německu.

22 LET ODBORNOSTI: Důvěřujte více než dvěma desetiletím certifikované a přední světové technologie 3D skenování podlahy.

CELOSVĚTOVÁ DOPRAVA: Nabízíme bezrizikovou přepravu do 2 pracovních dnů.

EXKLUZIVNÍ SLUŽBA A PODPORA: Nakupujte přímo u OKM Německo a získejte nárok na exkluzivní službu OKM Direct.

UZNÁVATELNÉ OBJEKTY: Zákazníci pravidelně najdou minerály z přírodního zlata, truhly s pokladem, sochy, šperky a militaria.

HLOUBKA DETEKCE: Detektory OKM jdou hlouběji než běžné detektory kovů. Zákazníci mohou najít předměty až do hloubky 25 metrů.

SPECIALIZOVANÉ FUNKCE: K efektivnější detekci požadovaných objektů použijte Ground Scan, Pinpointer, Magnetometer a Mineral Scan.

OKM nabízí detektory pokladů pro začátečníky, zkušené lovce pokladů a profesionály.

Doporučené produkty pouze od 1 890 EUR

OKM Pulse Nova

EUR 1 890 + VAT*

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

OKM Rover C4

EUR 8 910 + VAT*

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

NEJNOVĚJŠÍ FOND S OKM:

LOVČEK POKLADŮ OBJEVUJE ZLATÝ A STŘÍBRNÝ MINCÍ DŮM V IRÁNU

Lovci pokladů, jeden z našich vážených zákazníků, se podařilo objevit senzační nález pokladů. Našel hromadu zlatých a stříbrných mincí pohřbených 1,1 m (3,6 stopy) hluboko poblíž města Shiraz v Íránu.

DETEKTOR OKM NAJDETE STARÝ VĚTR

Senzační objev učinili amatérští archeologové v oblasti bývalé Osmanské říše: mezi mnoha dalšími cennými památkami byl nalezen zlatý věnec (koruna). Díky integrované kovové diferenciaci byli lovci pokladů schopni potvrdit, že předmět byl vyroben ze zlata.

POKLAD STARÝCH MINCÍ ZJIŠTĚNÝ V TURECKU S DETEKTOREM OKM METAL

Není nic uspokojivějšího než úspěch, zvláště pokud jde o nalezení starodávného hrnce zlata. Další zákazník OKM z Turecka se připojil ke skupině šťastných nálezců legendárních pokladů mincí. Detektorem kovů z OKM detekoval tuto starogréckou zlatou minci z 5. století před naším letopočtem. V hloubce asi 2,5 m (8,2 ft).

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI:

"Našel jsem pohřbené zlato! Našel jsem zakopané zlato pomocí 3D podlahového skeneru OKM - právě jsem přepnul na nejlepší zařízení, eXp 6000"

⭐️⭐️⭐️⭐️

Mario Bandano - Lovec pokladů

"Nejlepší detektor: Rover C4. Vyzkoušel jsem několik značek a zůstal jsem u OKM - nejlepších zařízení na trhu s co největší péčí o zákazníky a servisem"

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Diego Lopezon - Prospektoři

"Nejlepší značka na trhu již více než 20 let! Už více než 10 let používám tři zařízení OKM - nejlepší značku, zařízení a zákaznický servis za všech okolností!"

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Marco Mueller - Lovec pokladů

VOLVER ARRIBA